Kuidas oma tervist toetada?

Koolitaja: Dr Edward Laane ja Siiri Rannama
Toimumiskoht: Arensburg Boutique Hotel & Spa seminariruum (Lossi 15)
Toimumisaeg: 08.04.2024
Kellaaeg: 18.00-19.30

Aprillikuu tervisejuttude sarja kohtumine toimub koostöös Kuressaare Haigla Toetusfondiga. Kuulajatel on võimalus kohtuda dr Edward Laanega, kes räägib teemal "Kuidas oma tervist toetada?" ning Siiri Rannamaga, kes tutvustab haigla Toetusfondi tööd ja räägib Kuressaare Haigla väljakutsetest.

Läbiviijad ja teemad:

Dr Edward Laane, Kuressaare Haigla SA juhatuse liige

Loengu eesmärk on aidata inimestel paremini mõista tervisevaldkonda, erinevate haiguste tekkepõhjuseid, saada teada haigestumise ennetamise võimalustest, mõista ravimise praktikaid ning laiendada silmaringi end või oma lähedasi puudutavate teemade osas, et osata vajadusel ka enda või oma lähedaste tervist toetada.

Siiri Rannama, Kuressaare Haigla Toetusfondi tegevjuht

Kuressaare haigla soov on, et meie kogukond hindaks tervisesõbralikku eluviisi ja pikeneks saarlaste tervena elatud elu. Teadlikkus meie haigla võimalustest toetab ka haigustest paranemist, terviseteadlikkuse tõstmist ja tervislike eluviiside edendamist. Paraku toimetab kogu Eesti tervishoid süvenevas raha- ja personalipuuduses ning koduhaiglas pakutavate tervishoiuteenuste jätkumiseks muutub üha olulisemaks kogukonna teadlikkus ning toetus.

Kohtumine on osalejatele tasuta!