English
  Peamenüü  
 
  • üldharidus täiskasvanutele (7.-12. klass)
  • tasulised järeleaitamistunnid
  • tasulised riigieksamikursused
  • täiskasvanute täiendõpe
  • madruseõpe
  • valikained:
    • karjääriõpe*
    • arvutiõpetus*
    • majandusõpe*
    • merenduse alused
    • usundiõpetus
    • soome keel
    • giidindus
    • etikett
TEISEL RINGIL TARGAKS SAAREMAAL
Euroopa Sotsiaalfondi meede „Täiskasvanud elanikkonna kompetentside arendamine" tegevuse „Madala haridustasemega täiskasvanute tagasitoomine tasemekoolitusse ja õppes osalemise toetamine".
Projekti toimumise aeg: 01.08.2016-31.07.2018

Klassijuhatajad 2017/18 õa

2017/18 õa klassijuhatajad
kl juh klass e-mail
Kadri Markus 7,8,9 kadri@ktg.edu.ee
Aire Vaga 10A aire@ktg.edu.ee
Marvi Ehte 10Õ,E marvi@ktg.edu.ee
Merike Olo 11A merike@ktg.edu.ee
Aili Porila 11Õ,E juti@hot.ee
Mare Markus 12A mare@ktg.edu.ee
Janika Pannel 12Õ,E janika@ktg.edu.ee

 

Kohvik avatud!

                      KOHVIK-SÖÖKLA "KaTeGé"      

AVATUD igal tööpäeval E-R 
kell 10.00-14.30
Soe toit alates kell 11.30
                          NB! Esialgu arveldame SULARAHAS.
          Lisainfo: tel +372 56627637 või info@saarepuhkus.ee          Olete oodatud!

Teade

HEA TEADA!
68. lennu lõpupildid saab kätte Saarefoto kauplusest (Kiriku tn 2).

Lapsehoiuteenus KTG-s

KTG EMA-LAPSE ja TERVISETUBA on mõeldud õpilasele

(ka õpetajale), kes …
·        tunneb ennast halvasti
·        vajab turgutust
·        peab läbi viima meditsiinilisi protseduure (ravimite võtmine, süstimine)
·        tegeleb oma lapsega (toitmine, mähkmete vahetamine)
Lastehoiu teenust pakub kooli lähedal asuv eralasteaed Naerusuu. Loe lähemalt SIIN.


 
Top! Top!