Peamenüü English Russian   
 
  • üldharidus täiskasvanutele (7.-12. klass)
  • tasulised järeleaitamistunnid
  • tasulised riigieksamikursused
  • täiskasvanute täiendõpe
  • madruseõpe
  • valikained:
    • karjääriõpe*
    • arvutiõpetus*
    • majandusõpe*
    • merenduse alused
    • usundiõpetus
    • soome keel
    • giidindus
    • etikett
TEISEL RINGIL TARGAKS SAAREMAAL
Euroopa Sotsiaalfondi meede „Täiskasvanud elanikkonna kompetentside arendamine" tegevuse „Madala haridustasemega täiskasvanute tagasitoomine tasemekoolitusse ja õppes osalemise toetamine".
Projekti toimumise aeg: 01.08.2016-31.07.2018

Uute õppijate vastuvõtt

 
 
 
 
 
4.- 28. juunil ootame
uute õppijate dokumente
igal tööpäeval kell 10-14.
(R, 22.06 on koolimaja suletud)

 

Loe edasi

Lõpupildid

HEA TEADA!
69.lennu lõpupildid saab kätte Saarefoto kauplusest (Kiriku tn 2) alates 26.juunist.

Kohvik suletud

KOHVIK-SÖÖKLA "KaTeGé"
SUVEKUUDEL SULETUD
Avame taas 3. septembril 2018

Klassijuhatajad 2017/18 õa

2017/18 õa klassijuhatajad
kl juh klass e-mail
Kadri Markus 7,8,9 kadri@ktg.edu.ee
Aire Vaga 10A aire@ktg.edu.ee
Marvi Ehte 10Õ,E marvi@ktg.edu.ee
Merike Olo 11A merike@ktg.edu.ee
Aili Porila 11Õ,E juti@hot.ee
Mare Markus 12A mare@ktg.edu.ee
Janika Pannel 12Õ,E janika@ktg.edu.ee

 



 
Top! Top!