Peamenüü English Russian   
 
  • üldharidus täiskasvanutele (7.-12. klass)
  • tasulised järeleaitamistunnid
  • tasulised riigieksamikursused
  • täiskasvanute täiendõpe
  • madruseõpe
  • valikained:
    • karjääriõpe*
    • arvutiõpetus*
    • majandusõpe*
    • merenduse alused
    • usundiõpetus
    • soome keel
    • giidindus
    • etikett
    • hispaania keel (UUS!)
TEISEL RINGIL TARGAKS SAAREMAAL II
Euroopa Sotsiaalfondi meede „Täiskasvanud elanikkonna kompetentside arendamine" tegevuse „Madala haridustasemega täiskasvanute tagasitoomine tasemekoolitusse ja õppes osalemise toetamine".
Projekti toimumise aeg: 01.08.2018-31.07.2020

Täiendõppeosakond annab teada

 

Valikaine kursus alustas 19.detsembril

Hea KTG õppija!
K, 19.detsembril alustas
SOOME KEELE kursus (õp. Tiiu Kiil) arvutiklassis (II korrusel) ja 
HISPAANIA KEELE kursus (õp. Eva Kumpas) koolitusklassis (I korrusel)
Tunnid toimuvad kolmapäeviti kell 15.20-16.50. Veel saab liituda!

Kohvik avatud!

                         KOHVIK-SÖÖKLA "KaTeGé"      

AVATUD igal tööpäeval E-R 
kell 10.00-15.00
Soe toit alates kell 11.30
 
         Lisainfo: tel +372 56678716 või info@pidulaforell.ee                Olete oodatud!

Klassijuhatajad 2018/19 õa

2018/19 õa klassijuhatajad
kl juh klass e-mail
Kadri Markus 7,8,9 kadri@ktg.edu.ee
Mare Markus 10A mare@ktg.edu.ee
Janika Pannel 10Õ,E janika@ktg.edu.ee
Aire Vaga 11A aire@ktg.edu.ee
Marvi Ehte 11Õ,E marvi@ktg.edu.ee
Merike Olo 12A,B merike@ktg.edu.ee
Aili Porila 12Õ,E juti@hot.ee

 



 
Top! Top!