Kuidas tulla toime kärgpere väljakutsetega?

Koolitaja: Karmen Maikalu
Toimumiskoht: Kuressaare Pargi Lasteaed, Lasteaia 11
Toimumisaeg: 30.03.2023
Kellaaeg: 18.00-20.00

Perejuttudes räägime seekord aktuaalseks saanud kärgpere teemast.

Teemad:

Paarisuhte lagunemine ja lahkuminek, uue eluga alustamine ning uue tee leidmine on iseenesest emotsionaalne protsess. Veelgi keerulisem on olukord siis, kui peres on lapsed.

Juttu tuleb ka sellest, kuidas lähedased ja kõrvalseisjad võiksid sellises olukorras käituda. Oluline on, et ka lähedased mõistaksid, mida paar ja lapsed lahutuse korral läbi elavad ning kuidas olla omaltpoolt abiks kärgperede toetamisel.

Kuidas selle kõige keskel ise ellu jääda ja kuidas toetada lapsi - sellest koolitusel räägimegi.

Big Family Stock Photo - Download Image Now - Family, Large Family,  Happiness - iStock

Läbiviija: Karmen Maikalu

Karmen Maikalu on kolme lapse ema ning rohkem kui 20-aastase töökogemusega psühholoog ja pereterapeut.

Ta on Eesti Koolipsühholoogide Ühingu juht, teeb PREP-paarisuhtekoolitusi ning juhib vanemlusprogramme Imelised Aastad ja Gordoni Perekool. Karmen on kirglik eestkõneleja vaimse tervise ja peresuhete teemadel nii meedias kui erinevatel konverentsidel ja koolitustel.

Ta on pälvinud oma töö eest presidendilt Valgetähe IV järgu teenetemärgi ning valiti 2022. a Eesti 100 mõjukaima isiku hulka.