Isa roll ja suhted perekonnas

Koolitaja: Monika Sarapuu
Toimumiskoht: Arensburg Boutique Hotel & Spa seminariruum (Lossi 15)
Toimumisaeg: 07.02.2022
Kellaaeg: 18.00-19.00

Seekordse perejuttude sarja pühendame meestele ja isadele. Ootame just mehi osalema Monika Sarapuu läbiviidaval seminaril, et rääkida isadusest ning peresuhetest, mis avaldavad laste isiksuse arengule suurt ja olulist mõju.

Seminari eesmärk:

• Avada isa rolli ja tähtsust perekonnas kui süsteemis ning tutvustada peresuhete dünaamikat, mis avaldavad laste isiksuse arengule suurt ja olulist mõju.

Sisu ja teemad:

Lapse tegelik kodu on oma ema ja isa suhte sees. Milline see kodu lapsele on? Kuidas laps seda näeb ja kuidas vanemad ise seda näevad ja kas nad teavad, et laps näeb?

Seminaril vaadeldakse peret kui süsteemi, kus kõik on kõigist mõjutatud ja kus juba väike muutus ühe pereliikme käitumises võib kaasa tuua suuri muutuseid. Arutatakse mis on need olukorrad, mis suhtekliimat mürgitavad ja kuidas neid on võimalik peatada.

Läbiviija: Monika Sarapuu

Seminari läbiviija, Monika Sarapuu on 21 aastat töötanud sotsiaalvaldkonnas, sotsiaal- ja lastekaitsetöötajana. Kõik need aastad on üha kinnitanud, et inimese elukvaliteet ja peresuhted on lahutamatus seoses. Õppinud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledzis sotsiaaltöö korraldust ja Eesti Pereteraapia Koolis pereterapeudi väljaõppes. Praegu töötab Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuses juhtumikorraldajana ja on superviseeritav pereterapeut.

Koolituse korraldamisel lähtume EV Valitsuse kehtestatud piirangutest. Koolitusele saabudes palume esitada Covid-19 tõendi koos isikut tõendava dokumendiga.