Heki rajamine

Toimumiskoht: KTG koolitusklass (Garnisoni 16) ja veebis Zoomi keskkonnas
Toimumisaeg: 27.09.2021
Kellaaeg: 18.00

Jätkame ka sel hooajal populaarseks saanud aiajuttude sarjaga, mida viib läbi koolitaja Kai Ellart.

Sel korral on teemaks heki rajamine.

Teemad:

• Hekitaimede valik vastavalt aiastiilile ja kasvukohale
  • Hekitaimede istutamine (sealhulgas istutusjärgne hooldamine) ja lõikamine

Koht:

Koolitus toimub nii KTG koolitusklassis kohapeal kui veebi vahendusel Zoomi keskkonnas. Seega on võimalik valida, kuidas osaleda soovite - palun lisage kohaeelistus registreerimisel lisainfo väljale.

Veebis osalejatele saadetakse enne koolituse toimumist veebilink, millega saab koolitusega liituda. Osalemiseks on vaja stabiilset internetiühendust, kaamerat, mikrofoni, kõlareid või kõrvaklappe.

Kohapeal osaledes on vaja esitada Covid-19 tõend koos isikut tõendava dokumendiga või selle puudumisel kiirtesti negatiivne tulemus.

Koolitaja:

Kai Ellart on Räpina Aianduskooli aiakujunduse-haljastuse eriala lõpetanu ning Naabriaed OÜ perenaine. Tal on pikaajaline kogemus nii era- kui ühiskondlike haljasalade rajamisel, kujundamisel ja hooldamisel.

VÕIDA KINKEKAART

Kõigi sellel hooajal aianduskoolitustel osalejate vahel loosime kevadel välja 3x25€ kinkekaardid Kellamäe Taimemüügi poolt, mille eest saab valida omale meelepäraseid taimi, sh saatmise võimalusega üle Eesti. Igal koolitusel osalemine annab loosimisel ühe hääle - seega mida rohkem osalete, seda suurem võimalus on võita.