Sibullilled - meie aedade kevadised õitsejad

Koolitaja: Maia Simkin
Toimumiskoht: Kuressaare Rahvaülikooli seminariruum (Garnisoni 16) ja veebikeskkonnas (Zoom)
Toimumisaeg: 02.10.2023
Kellaaeg: 18.00-20.00
Osalustasu: 15€

Hooaja esimestes aiajuttudes räägime sibullilledest - meie aedade kevadistest õitsejatest. 

Sisu ja teemad: 

Räägime peamiselt neist sibullilledest, kes pika talve järel inimest kõige enam rõõmustavad - tulbid, nartsissid, krookused, stsillad, puškiiniad, püvililled, laugud jne.

Ennekõike puudutame agrotehnikat ja kasvunõudeid, sest see tagab sibullille tervise ja kauni väljanägemise, aga lisaks räägime ka kujunduse ideedest. 

Koolitaja: Maia Simkin

Maia on Juhan Kunderi Rahvakooli aiakujunduse kursuse juhendaja alates 2009. aastast. Teadmised on ta omandanud Räpina Aianduskoolist ühe tuntuima aiakujundaja Reet Palusalu käe all. 
Maia valdkonda kuuluvad taimede agrotehnika, aia kujundamine ning samuti on ta koostanud aia- ja istutusala plaane. Praktilised kogemused on ta saanud oma isiklikus aias ja töötades Rakvere Vallavalitsuse haljastusspetsialistina. Lisaks on Maia MTÜ Aiakultuurikeskuse juhatuse liige ning talle kuulub aiabutiik Inglise Aed.

Toimumiskoht:

Koolitus toimub nii Kuressaare Rahvaülikooli seminariruumis kohapeal (Garnisoni 16) kui veebi vahendusel Zoomi keskkonnas. Seega on võimalik valida, kuidas osaleda soovite - palun lisage kohaeelistus registreerides. Koolituse hind on 15 eurot. 

Lisaks on soovijatel võimalik valida järelvaatamise võimalus. Sel juhul saadame pärast koolituse toimumist teile salvestuse, mida saate 2 nädala jooksul järelvaadata. Koolituse hind koos salvestusega on 20 eurot.

Veebis osalejatele saadetakse enne koolituse toimumist veebilink, millega saab koolitusega liituda. Osalemiseks on vaja stabiilset internetiühendust, kõlareid või kõrvaklappe ning soovi korral kaamerat ja mikrofoni.

Väljastatav dokument

Koolituse läbimisel väljastatakse soovi korral Kuressaare Rahvaülikooli tõend.

Kontakt

Krista Hallik

rahvaylikool@ktg.edu.ee
+372 526 9690

Õppides läbi elu!