Rahvaülikool > KOOLITUSED > Tervisejutud English Russian   
 
Tervisejutud

UNI JA UNEHÄIRED (veebikoolitus)

Aeg: 15. veebruar 2021 kell 18.00-19.30

Koht: veebis

Koolitaja: Krista Tarlap

Hind: 15€

 

Uni on miski, mida võtame enesestmõistetavana - vähemalt seni, kuni sellega on on kõik korras. Juba väikesed muutused une pikkuses ja kvaliteedis võivad meie päevast enesetunnet oluliselt mõjutada. Veebikoolituse käigus räägib unespetsialist:

  • milline on kvaliteetne uni,
  • millised on enimlevinud unehäired, kuidas neid ära tunda ning milline on nende ravi,
  • mida saab inimene ise teha, et oma une pikkust ja kvaliteeti toetada.

Koolitus toimub Zoomi keskkonnas. Osalejatele saadetakse enne koolituse toimumist veebilink, millega saab koolitusega liituda. Osalemiseks on vaja stabiilset internetiühendust, kaamerat, mikrofoni, kõlareid või kõrvaklappe.

Koolituse viib läbi kliiniline psühholooh Krista Tarlap. Krista on omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi psühholoogias ning arendanud end unealastel täiendkoolitustel. Alates 2016. aastast on ta unenõustajana keskendunud just unehäirete hindamisele ja leevendamisele. 

 

KOOLITUSELE REGISTREERIMINE

 

 

TOIMUNUD KOOLITUSED

 

MURETSEMISE VÄHENDAMISE ÕPITUBA

Täiskasvanud Õppija Nädala eri

Aeg: 7. ja 14. oktoober 2020, mõlemal päeval kell 18.00-19.30

Koht: veebis

Koolitaja: Katrin Alujev

Hind: 5€

 

Õpitoas arutleme, miks ja kuidas me muretseme, et saaksid seda kasutada teadlikuks muretsemise vähendamiseks. Koolituse käigus on võimalik ennast analüüsida ning mõista seda, mis sinu sees toimub. Suurem eneseteadlikkus aitab tõhusamalt muretsemist ennetada ja peatada.

Räägime sellest

  • mis toimub muretsemise ajal meie ajus,
  • miks me muretseme,
  • mis käivitab meie muretsemise.

Räägime hoolimisest, hirmust ja kontrollist ning õpime iga teema juures tehnikaid muretsemise vähendamiseks. Koolitaja annab üle 20 erineva tööriista, mida saab kasutada nii kiireks muretsemise peatamiseks kui ka pikaajaliselt muretsemise harjumise murdmiseks.

Õpituba viiakse läbi Zoomi keskkonnas. Osalejatele saadetakse enne koolituse toimumist veebilink, millega saab koolitusega liituda. Osalemiseks on vaja stabiilset internetiühendust, kaamerat, mikrofoni, kõlareid või kõrvaklappe.

Koolitaja Katrin Alujev on lõpetanud 2016. aastal Holistika Instituudis holistilise regressiooniteraapia õpingud. Ta on aastaid tegutsenud koolitaja ja terapeudina. Tema missioon on aidata inimestel liikuda kergema elu poole, elu poole, mida nad tegelikult soovivad elada. Katrin Alujevi esimene raamat "Elamise kergus" ilmus 2018. aasta veebruaris ning samal aastal tunnustati teda TÕNi aasta koolitaja tiitliga.

  
Top! Top!