Peamenüü > Kooli töötajad English Russian   
 
Kooli õpetajad ja töötajad

Õpetajad

Ly Kallas

direktor, karjääriõpetus
kool@ktg.edu.ee; lykallas1@gmail.com
Aire Vaga õppealajuhataja 0,5, perek.õp, inim.õp, 7.-8.kl eesti k, kirjandus (kl juh - 10A)
aire@ktg.edu.ee
Mare Markus füüsika, majandus (kl juh - 12A) mare@ktg.edu.ee
Maren Asumets vene keel maren@ktg.edu.ee
Merike Olo eesti keel, kirjandus (kl juh - 11A, 11Õ)
merike@ktg.edu.ee
Anu Rannama matemaatika gümnaasiumile
anu@ktg.edu.ee
Linda Kuuseok matemaatika gümnaasiumile linda@ktg.edu.ee
Tõnis Kallas matemaatika tonis.kallas@mail.ee
Liana Heinsoo PK matemaatika ja vene keel (kl juh - 11E)
liana@ktg.edu.ee
Aili Porila bioloogia, geograafia, keemia aili@ktg.edu.ee
Janika Pannel inglise keel (kl juh  - 12Õ,12E) janika@ktg.edu.ee
Liia Arikas saksa keel liia@ktg.edu.ee
Urmas Lehtsalu ühiskonnaõpetus urmas.lehtsalu@tt.ee
Marvi Ehte
ajalugu, PK ühiskonnaõpetus ja geograafia (kl juh - 10Õ,10E)
marvi@ktg.edu.ee
Ruth Tamm 8.kl ajalugu ruth@ktg.edu.ee
Marika Aarnis
muusikaõpetus marikaaarnis@gmail.com
Aili Jung kunstiõpetus aili.jung@syg.edu.ee
Valdur Lind merendus valdur@ktg.edu.ee
Kadri Markus õppealajuhataja 0,5, HEVKO (kl juh - 8,9.kl)
kadri@ktg.edu.ee
Jürje Koert arvutiõpetus jyrje.koert@gmail.com

Kooli töötajad

Krista Hallik

projektijuht  krista@ktg.edu.ee
Liana Heinsoo huvijuht 
liana@ktg.edu.ee
Heli Nook majandusjuhataja heli@ktg.edu.ee
Kadri Markus haridustehnoloog kadri@ktg.edu.ee
Viive Häng sekretär sekretar@ktg.edu.ee
Lii Vanem sotsiaalpedagoog leevanem@gmail.com
Leie Esna koristaja  
Inna Koel koristaja  
Naimi Lõhmus koristaja  
Arvi Liiv remondimees  
Urmo Auväärt majahoidja

 



 
Top! Top!